BAU cargo, s.r.o.

Činnosť

V združení so spoločnosťou

FATRA Stavební a obchodní
společnost, spol. s.r.o.

Projekčná a poradenská činnosť

Okrem iného sa naša spoločnosť zaoberá kompletnou projekčnou a poradenskou činnosťou.

Viac...

Závesné lavičky

Naša spoločnosť realizuje stavby prostredníctvom modulovateľných lavičiek FIXATOR. Ich veľkou výhodou je úspora času oproti klasickému lešeniu. Práca na lavičkách dokáže ušetriť až 30% času oproti klasickému lešeniu. V okolí stavby nikomu nebráni žiadne lešenie.

Viac...

Výroba plastových okien

Plastové okná sú z moderného materiálu PVC, ktorý má extrémne dlhú životnosť pretože je odolný voči poveternostným vplyvom a vplyvom starnutia. Odpadajú náklady na údržbu nátermi, materiál má vynikajúce vlastnosti pevnosti a izolácie. Chráni životné prostredie, všetky použité materiály sa dajú recyklovať.

Viac...

Stavby na kľúč

Zaisťujeme stavby na kľúč od projektového zobrazenia zámeru, projektové dokumentácie, návrhy dizajnu interiérov, územné rozhodnutia a činnosti s tým súvisiace, až po hrubú stavbu, strešnú konštrukciu, a dokončovacie práce - interiérové i exteriérové.

Viac...

Revitalizácia bytových domov

Poskytujeme kompletnú revitalizáciu bytových domov. Spolupracujeme s kvalifikovanými výrobcami a dodávateľmi materiálov. Pri riešení danej problematiky vždy spolupracujeme s objednávateľmi a našimi dodávateľmi a snažíme sa aby bolo riešenie čo najefektívnejšie.

Viac...

Telefón: 041 / 563 01 87|E-mail: baucargo@baucargo.sk